Site içi arama :
prof.dr. turgut göksoy
23 Ekim 2011 - 04:49

Okul çağı çocuklarında ayak sorunlarıyla sık karşılaşılır.Bu nedenle okul çocuklarında uygun ayakkabı tercih edilmesi son derece önemlidir.

OKUL ÇAĞI ÇOCUKLARINDA AYAKKABI SEÇİMİ: Çocukların günlük yaşamlarının her evresi için özel ayakkabı kullanması gereklidir. Okula geliş gidiş sırasında normal okul ayakkabısı kullanırlarken, beden eğitimi dersleri için daha uygun olan spor ayakkabılarını yanlarında getirmesi gerekir. Herhangi bir yere tırmanıyorlarsa bu kez daha farklı ayakkabı kullanılması söz konusu olabilir. Bütün ayakkabıların esnek, iyi havalanan, yere iyi basan ve kaymayan kısaca amaca uygun ayakkabılar olmasına dikkat edilmelidir. Sonuç olarak; çocuk ayaklarında normalden farklı bir sorun fark edilirse standart ayakkabı kullanmaktan kaçınmalı bu durum ilgili uzman hekime iletilmelidir. 


Diğer Sayfalar

   
Diğer Sitelerimiz
www.fibromiyalji.orgwww.antiagingtr.comwww.kireclenme.infowww.turgutgoksoy.comwww.omuzum.comwww.belagrisi.netwww.vertigom.comwww.ozonterapi.infowww.osteoporoz.netwww.boyunkireclenmesi.netwww.romatizmatr.com
   
Bölge Hastanesi Ulaşım

Pendik Bölge Hastanesi
Doğu Mah. Yücel Sok. No:2 Pendik / ISTANBUL
Telefon : 0 216 375 34 34   Faks : 0 216 375 22 12
www.bolgehastanesi.com

2010 © ayaksorunu.com Tasarım : bayburt.net